بهترين مارك درب ضد سرقت

بهترين مارك درب ضد سرقت براي شركت آتار درب سلماس مي باشد كه این کارخانه را به یکی از مجموعه های بی بدلیل در ایران تبدیل کرده است، کارخانه آتار درب سلماس در آذربایجان غربی و شهرک صنعتی سلماس در شهر سلماس واقع شده است و خط تولید این کارخانه در دهه 70 توسط مهندسین ترک راه اندازی شد.


شما می توانيد با نصب درب ضد سرقت آتار درب سلمس دیگر با خیالی آسوده و آرامش خیال بیشتری از منزل خارج شده و درب منزل خود را قفل نمایید. زيرا اين درب ها تا حدود بسیار زیادی از نگرانی کاسته و بازار بسیار خوبی در تمام کشورها و همچنین کشور ایران را به خود اختصاص داده است و باعث کاهش سرقت از منازل شده است که البته توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که نوع انتخاب و سفارش درب با محل مورد استفاده آن رابطه مستقیم دارد. به طور مثال درب های مورد استفاده در ویلا، کارخانجات و ادارات باید به مراتب دارای امنیت و مقاومت بیشتری نسبت به درب منازل باشد و از ورق فولادی ضخیم تری نسبت به درب منازل استفاده می شود و همچنین ساختار درب ها برای مکان های مختلف متفاوت است و متناسب با محل مورد نظر از عایق صوتی، رطوبت، برودت، ضد اسید استفاده می شود. 

مشخصات درب ضد سرقت آتار درب سلماس :

1- چهارچوب درب ضد سرقت با قطر ورق 1.8 میلی متر، پوشش چهارچوب و درب با رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای و کاملاً مکانیزه می باشد. چهارچوب از جنس ورق آهن و مجهز به نوار عایق لاستیکی.

2- ورق مورد استفاده در چهارچوب ورق فولادی به ضخامت حداقل 1.5 میلی متر با رنگ کوره ای الکترو استاتیک در نظر گرفته شود.

3- ضخامت لنگه درب 7 سانتی متر و قطر ورق 1.5 میلی متر، کلاف لنگه درب ضد سرقت از قوطی فلزی به ضخامت 5 میل و با ابعاد 50*120 میل می باشد که با دستگاه رول فرمینگ ساخته می شود و دور تا دور لنگه درب را فرا می گیرد.

4- استفاده از نوار دزدگیر دور تا دور لنگه یا چهارچوب جهت عایق صدا، گرد و غبار و پر شدن فضای خالی بین ام دي اف برای عایق صدا

5- درب ضد سرقت باید با بتن یا پلاستو فوم پرشود گرچه هزینه پر کردن با پلاستو فوم گرانتر است اما امنیتی که ارائه می نماید بیشتر است.

6- وزن تقریبی درب ضد سرقت آتار درب سلماس در حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلو گرم می باشد و باز شوی مفید درب حداقل 102 سانتی  متر باشد.

7- استفاده از لاستیگ درزگیر برای تمامی درب ها و استفاده از لولای ساچمه ای که برای گردش بی صدا و راحت لنگه بر روی چهارچوب فلزی

8- کلیه درب های ضد سرقت در صورت درخواست مشتری مي تواند 3 تا 5 عدد پیم پشت لولا ساخته شود.

9- تنوع در ابعاد، ضخامت های درب و همچنين تنوع در ظاهر، زیبایی درب ضد سرقت و رنگ بندی متنوع آماده موجود می باشد.

10- نصب آسان درب ضد سرقت باعث شده که در انتهای عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب آنها شود که این خود باعث می شود کمترین آسیب به درب وارد شود.

11- درب ضد سرقت دارای عایق صوتی و عایق اتلاف انرژی می باشد.

12- دارا بودن قفل روز بند يا پستچی بر روي درب ضد سرقت، زنگ اضافی و دوربین چشمی که در داخل خود درب قرار گرفته است.

13- کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت، بیانگر کیفیت واقعی آن است و درب ضد سرقتی که سال ها مورد استفاده قرار گرفته است باید به راحتی، بی سر و صدا حتی با کمی فشار انگشتان دست بسته شود.

14- دیر خراب شدن درب و ابزار و یراق آلات درب ضد سرقت كه دارای 5 سال گارانتی می باشد.

15- کلیه محصولات آتار درب سلماس و سهند درب سلماس دارای 1 سال گارانتی می باشند.

 شركت آتار درب سلماس به عنوان بازرگانی درب های ضد سرقت در تهران، رشت، چالوس و ديگر شهرستان‌ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی می‌باشد.