قیمت درب ضد سرقت

محاسبه قیمت درب ضد سرقت بر مبنای مولفه های مختلفی تعیین می گردد. در این مقاله قصد داریم درباره انواع مدل های درب ضد سرقت و مواردی که در تعیین قیمت آن ها نقش دارند صحبت کنیم.بنابراین اگر قصد خرید درب ضد سرقت را دارید این مقاله می تواند راهنمای مفیدی برای شما باشد.


امروزه در بازار انواع مختلفی از درب های ضد سرقت وجود دارند که هر یک از آن ها دارای متریال های گوناگون و کشورهای سازنده متفاوتی می باشند. متریال مورد استفاده در درب ها چه از نظر ظاهری چه از نظر مواد کار شده در داخل درب ضد سرقت همگی عوامل تعیین کننده در قیمت درب ضد سرقت می باشند. بهترین درب ضد سرقت امروزه متعلق به کشور ترکیه می باشد که شرکت آرتام ایده سازان پارسیان به عنوان وارد کننده محصولات درب ضد سرقت آتار درب و درب ضد سرقت سور ترکیه یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه می باشد.


عوامل تعیین کننده در تعیین قیمت درب ضد سرقت

بجز نوع و کیفیت متریال به کار رفته و کشور سازنده درب ضد سرقت عوامل مهم دیگری در هزینه درب ضد سرقت دخیل هستند که در این جا بیشتر درباره آن ها توضیح خواهیم داد. اما نکته مهمی که می بایست به آن دقت شود کشورهای سازنده درب ضد سرقت می باشد. امروزه از این نظر درب ضد سرقت ترک ، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی در بازار موجود می باشد که هریک از آن ها قیمت های متفاوتی دارند. در این بین بدلیل کیفیت متریال به کار رفته در درب ضد سرقت ترک ، این درب ها از قیمت بالاتری برخوردار می باشند و پس از آن به ترتیب درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی در رتبه های بعدی قرار دارند.


میزان برجستگی در درب های ضد سرقت

یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت درب ضد سرقت میزان برجستگی آن ها می باشد. هرچه درب از برجستگی های بیشتری برخوردار باشد قیمت آن بیشتر می باشد. امکان این برجستگی ها می تواند تا 10 سانتی متر برسد که می تواند نقش مهمی در تعیین قیمت آن ها داشته باشد.


آلیاژ بکار رفته در درب ضد سرقت

مهم ترین دلیل استفاده برای درب ضد سرقت امنیت بالای آن ها می باشد که هرچه متریال بکار رفته در این درب ها با کیفیت تر و مقاوم تر باشد شامل قیمت نهایی بالاتری هستند. آلیاژ های بکار رفته در قفل ها لولا ها ، بدنه اصلی درب و... همگی نقش تعیین کننده ای در قیمت درب ضد سرقت دارند و هرچه کیفیت این آلیاژ ها بالاتر باشد قیمت درب بالاتر می باشد. یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید قفل درب ها در اختیار شرکت قفل سازی کاله ترکیه می باشد که به دلیل کیفیت بالای ساخت آن ها درب هایی که از قفل های این شرکت در آن ها استفاده شده است قیمت بالاتری نسبت به سایر درب های ضد سرقت دارند.


آلیاژ با کیفیت سبب ایجاد امنیت بیشتر و عدم نفوذ پذیری درب ضد سرقت می شود. این آلیاژ ها می توان در لولا ، یراق آلات ، بدنه اصلی درب ، قفل درب ضد سرقت و سایر تجهیزات درب استفاده شود که می تواند کیفیت درب را تحت تاثیر قرار دهد.

قیمت درب ضد سرقت


اکسسوری های مورد استفاده در درب ضد سرقت

قفل های بکار رفته در درب ضد سرقت امروزه می تواند از مدل های مختلفی باشد. در کنار قفل های معمولی ، استفاده از قفل های الکترونیکی و مجهز به تشخیص اثر انگشت و یا چهره می تواند قیمت درب ضد سرقت را بالا ببرد. همچنین یکی از بهترین قفل ها برای استفاده در درب ضد سرقت قفل های مولتی سیستم 14 زبانه می باشد که از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و در می توانید درب مورد نظر خود را در شرکت آرتام ایده پارسیان با استفاده از این قفل ها تجهیز نمایید.


برخی دیگر از اکسسوری ها شامل پین های پشت لولا ، شب بند ، پاشنه دار کردن درب و... همگی در قیمت درب ضد سرقت تاثیرگذار می باشد اما این گزینه ها به منظور امنیت و بالاتر بردن کیفیت درب می باشد و دلبخواهی می باشد.


نصب درب ضد سرقت

از جمله مهمترین مسائل که در هنگام خرید درب ضد سرقت می بایست به آن دقت شود ، نصب این درب ها است. انجام مراحل نصب درب ضد سرقت می بایست حتما توسط متخصصین این امر انجام گیرد تا در هنگام نصب و پس از آن درب دچار مشکل نشود. مراحل حمل و نصب درب ضد سرقت توسط شرکت تولید کننده شامل هزینه می باشد که می تواند در قیمت درب ضد سرقت تاثیرگذار باشد.


تخریب چهارچوب و نصب درب

اگر برای محل سکونت خود نیاز به درب ضد سرقت داشته باشید و تا پیش از آن از درب معمولی استفاده کرده اید ، جهت تخریب چهارچوب درب قبلی توسط کارگر و دیگر عوامل همچون خرید مصالح و نصب چهارچوب جدید مبلغی به قیمت درب ضد سرقت افزوده می شود که می بایست آن را در نظر بگیرید.


جنس بدنه و روکش درب ضد سرقت

بر اساس نیاز مشتری درب های ضد سرقت را می توان در طرح ها ، مدل ها و روکش های مختلفی ساخت و تولید نمود. با توجه به جنس روکش درب قیمت درب ضد سرقت متغیر می باشد که به طور مثال درب ضد سرقت با روکش چوبی از قیمت بالاتری نسبت به درب ضد سرقت با روکش های PVC برخوردار می باشد.


یکی از بهترین درب های ضد سرقت که در شرکت آرتام سازه قابل تولید می باشد درب ضد سرقت سور ترکیه است. این درب به دلیل برخورداری از گواهینامه بین المللی از کشور ترکیه و میزان امنیت و کیفیت بالایی که برخوردار است ، قیمت به مراتب بالاتری نسبت به سایر درب ها دارد که علاوه بر این اگر قصد خرید درب ضد سرقت سور ترکیه را داشته باشید می بایست بر اساس نوسانات دلاری هزینه آن را محاسبه نمایید که این امر می تواند دلیل دیگری بر قیمت بالای آن داشته باشد. در کنار همه این موارد یکی دیگر از موارد بالا بودن قیمت درب ضد سرقت سور ترکیه هزینه نصب 10 % آن می باشد که این مبلغ شامل نصب ، رگلاژ و نصب روکوب می باشد.


در پایان اگر قصد خرید درب ضد سرقت و یا تعیین قیمت درب ضد سرقت مورد نظر خود را دارید می توانید با کارشناسان شرکت آرتام سازه پارسیان در ارتباط باشید.