درب ضد سرقت ارزان

به منظور خرید درب ضد سرقت نکته مهمی که در کنار کیفیت درب برای افراد مطرح است قیمت درب ضد سرقت می باشد. افراد عموما برای خرید هر وسیله ای به دنبال بالاترین کیفیت و کم ترین قیمت آن هستند. این موضوع درباره خرید درب ضد سرقت نیز صدق می کند.


اولین چیزی که درباره درب ضد سرقت ارزان قیمت به ذهن می رسد انواع درب ضد سرقت چینی و با کیفیت پایین می باشد. اما همیشه ارزان قیمت بودن وسیله ای که دارای قیمت مشخصی می باشد محکم ترین دلیل بر بی کیفیت بودن آن می باشد. درب ضد سرقت چینی ارزان قیمت می تواند نمونه بارز این موضوع باشد.


درب ضد سرقت چینی ارزان قیمت

به طور کلی به منظور ساخت درب ضد سرقت به جهت ایجاد امنیت متریال به کار رفته در آن می بایست از حداقل استاندارد های لازم برخوردار باشد. اما درب های همچون درب ضد سرقت چینی ارزان حداقل میزان استاندارد نیز در آن رعایت نمی شود و برای مثال ضخامت فلز های بکار رفته در آن از حداقل میزان لازم درب گمتر بوده و در حدود 0.6 میلی متر به پایین می باشد.


درب ضد سرقت با توجه به ساختار داخلی آن و کیفیت به کار رفته در آن ارزش پیدا کرده و می تواند عملکردی مانند نامش داشته باشد اما چنانچه استانداردهای لازم در آن رعایت نشود با درب های معمولی فرقی نداشته و عملا شما یک درب معمولی را با قیمت بالاتر خریداری نموده اید.


این موضوع هنگامی بسیار بدتر می شود که خریدار به دلیل عدم آگاهی صحیح از ساختار داخلی درب ضد سرقت اقدام به خرید درب ضد سرقت چینی ارزان نموده و هیچ گاه از کیفیت داخلی آن مطلع نخواهد شد. در حقیقت بسیاری از فروشندگان درب های بی کیفیت و ارزان قیمت خود را به دلیل عدم آگاهی خریدار به فروش می رسانند که می تواند در آینده فرد را با مشکل مواجه سازد.


علاوه بر تمامی این موضوعات چنین شرکت ها و فروشندگانی به دلیل آگاهی از ایرادات فراوان چنین درب های و نیاز به تعمیرات ، به دنبال فروش درب ضد سرقت چینی بی کیفیت هستند تا از این راه طی گذشت زمان با ایجاد مشکل در درب ها به طور دائمی جهت تعمیرات آن ها از مشتری پول دریافت نمایند.

خرید درب ضد سرقت ارزان


مشکلات پس از خرید درب ضد سرقت چینی ارزان

این درب ها با توجه به اینکه از متریال مناسبی بهره نمی برند و کیفیت ساخت بد آن ها دائما در معرض مشکلات مختلف هستند که برخی از آن ها عبارتند از:

• افتادگی و لنگر انداختن درب به دلیل عدم تحمل وزن توسط لولاهای بی کیفیت

• ذوب شدن فلز چهارچوب درب به دلیل نازک بودن و بی کیفیت بودن آن در هنگام نصب اتصالات

• عدم کیفیت فلز و قطعات فلزی به کار رفته در درب و باز شدن درب با اولین فشار یا ضربه

• خارج شدن رگلاژ درب ضد سرقت چینی ارزان پس از گذشت مدت زمان کوتاهی. این موضوع سبب ایجاد صدا در هنگام باز و بسته شدن و همچنین عدم باز و بسته شدن صحیح درب می شود.

• و...


تاثیر فلز به کار رفته در درب بر کیفیت آن

با توجه به این که درب ضد سرقت چینی از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و قطعا پس از خرید آن افراد را دچار مشکلات فراوان می کند پارامترهایی که هنگام خرید درب ضد سرقت مناسب می بایست به آن توجه نمود را ذکر می نماییم.فلز بکار رفته در درب ضد سرقت جز ملاک های مهم می باشد.به طور کلی هرچه میزان ضخامت فلز بیشتر باشد کیفیت درب ضد سرقت بالاتر است. این موضوع سبب افزایش وزن درب ضد سرقت می شود که بر این اساس می توان تا حدودی از کیفیت درب اطمینان حاصل نمود. همچنین نوع فلز نیز در وزن درب تاثیر دارد. عموما درب ضد سرقت چینی از وزن به مراتب پایین تری برخوردار بوده که دلیلی بر بی کیفیت بودن و یا ضخامت کم فلز به کار رفته در ساختار درب می باشد.


شرکت های تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی همانند شرکت آرتام ایده سازان پارسیان که نماینده فروش اصلی درب ضد سرقت آتار درب و همچنین درب سور ترکیه در تهران می باشد ضخامت فلز بکار رفته در در ضد سرقت را 2 میلی متر قرار می دهد و با توجه به دیزاین درب و میزان برجستگی درب ضد سرقت وزن درب بین 80 تا 120 کیلو می باشد. روکش های بکار رفته در درب ضد سرقت آتار نیز از مرغوبترین روکش های راش و ملچ می باشد و بیشتر از 10 طیف رنگی را برای رنگ کردن با پلی استر مدنظر قرار می دهند. در کنار این یرآق آلات مورد استفاده در درب ضد سرقت آتار قفل های 7 و 14 زبانه کاله ترکیه می باشد که از مرغوبترین یرآق آلات موجود در بازار می باشد. یکی از تکنیک های دیگری که اخیراً در تمام درهای ضد سرقت آتار رعایت می شود دور فلز بودن تمام لنگه درب ها می باشد. حال سئوال این است که مزیت دور فلز بدون درب ضد سرقت چیست؟


در سالیان اخیر تمایل افراد به تغییر دکوراسیون بسیار زیاد شده است بطوری که بعضی از افراد هر سال دکوراسیون و رنگ محیط اداری یا خانه خود را تغییر می دهند. در این میان دور فلز بودن در ضد سرقت این امکان را به خریدار می دهد که با تغییر دکوراسیون بتواند رویه درب ضد سرقت را بدون انتقال درب به کارخانه تغییر دهد و نصاب در سر پروژه حضور پیدا می کند و سپس دور فلز در ضد سرقت را جدا می کند و سپس رویه را تغییر می هد بدون اینکه زمان زیاد و هزینه زیادی در پی داشته باشد.