مشخصات درب ضدسرقت آتار درب سلماس

انتخاب درب ضد سرقت برای منازل ، دفاتر و ادارات یکی از نکات ضروری است که می بایست امروزه در هنگام خرید ملک بدان دقت نمود. در بیشتر ساختمان های تازه تاسیس امروزی از درب ضد سرقت در ورودی واحد ها استفاده می گردد. از مهم ترین دلایل خرید درب ضد سرقت می توان به بالا رفتن میزان امنیت آن در برابر سارقین و عدم سهولت باز کردن آن اشاره کرد.


امروزه برای خرید درب ضد سرقت شاهد مدل های مختلفی از آن هستیم که هریک دارای مشخصات مختلفی هستند. یکی از بهترین انواع این درب ها ، درب ضد سرقت آتار می باشد که دارای خصوصیات خاص و منحصر به فردی است. در این مقاله قصد داریم مشخصات کلی این درب را نام ببریم تا با استفاده از آن اطلاعات کافی و جامعی در هنگام خرید درب ضد سرقت آتار داشته باشید.


امنیت درب ضد سرقت آتار

متریال به کار رفته در تولید این درب ها در شرکت آرتام ایده سازان پارسیان به گونه ای است که از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توان گفت از جمله بهترین درب های ضد سرقت تولید شده در جهان می باشد.بنابراین از نظر امنیت و تحمل فشار های وارد شده به در با استفاده از اهرم ، دیلم و... این درب می تواند مقاومت بالایی نسبت به سایر درب ها داشته باشد.


تمامی یراق آلات و قفل های به کار رفته در این درب از بهترین و با کیفیت ترین برند ها می باشد. قفل ها با چرخاندن کلید در درب مکانیزم فعال شدن میله ها در 4 چهارچوب درب را فعال کرده و درب به طور کلی در چهارچوب چفت خواهد شد.همچنین استفاده از ورق های فولادی با ضخامت زیاد در بدنه درب سبب افزایش استحکام این مدل از درب ضد سرقت می شود.


تنوع در طراحی ظاهری

یکی از مزایای خرید درب ضد سرقت آتار درب در تنوع ظاهری آن می باشد. این درب ها در رنگ ها و مدل های مختلف و بر اساس طراحی دکوراسیون محیطی قایل سفارش می باشد.بنابراین مشتریان می توانند بر اساس علاقه و دکوراسیون خود اقدام به انتخاب درب ضد سرقت نمایند.

خرید درب ضد سرقت


مشخصات کلی درب ضد سرقت آتار:

1.ورق های فولادی به کار رفته در چهار چوب درب ضد سرقت آتار درب با ضخامت 2 میلی متر می باشد که برش های آن به وسیله دستگاه برش لیزری انجام می شود.زوایای چهارچوب این درب نیز به صورت فارسی بر برش داده می شود.

2.استفاده از رنگ الکترواستاتیک در رنگ آمیزی و ایجاد پوشش برای چهارچوب درب ضد سرقت آتار و به صورت مکانیزه (انجام مراحل پخت رنگ در دمای 240 درجه سانتی گراد)

3.استفاده از دستگاه برش CNC و رول فورمینگ به صورت کاملا دقیق جهت ایجاد برش فلز چهارچوب و لنگه های درب ضد سرقت آتار

4. متریال به کار رفته در رویه درب ها از چوب MDF یوده که دارای ضخامت های مختلف ( 6 تا 10 میلی متر) می باشد. امکان ایجاد برجستگی در مدل های مختلف و با اندازه های 12 تا 33 میلی متر مقدور می باشد.

5.استفاده از ورق 1.5 میلی متری فولادی ، پروفیل های 30 در 40 (به صورت شبکه ای) و یونولیت های فشرده در فضای بین رویه های دو طرف درب به منظور افزایش امنیت ، مقاومت و عایق بندی درب

6.کلیه قفل های به کار رفته در درب ضد سرقت آتار از برند های کاله یا داف ترکیه می باشد که از بهترین برند های قفل سازی در دنیا می باشند.

7.به منظور ایجاد عایق حرارتی و صوتی در کلیه درب های ضد سرقت از لاستیک های درزگیر استفاده می گردد.

8.برای ایجاد باز و بسته شدن بدون سر و صدای درب و انجام فرآیند باز و بسته شدن بدون مشکل از لولاهای ساچمه ای که بر روی چهارچوب نصب می شوند استفاده می شود.

9. یراق آلات به کار رفته در درب ضد سرقت آتار از برند های کاله و داف ترکیه می باشد. این یراق آلات دارای کیفیت و طول عمر بالایی هستند.

درب ضد سرقت آتار

10.بر اساس نیاز مشتری این درب ها قابلیت به کار گیری 3 تا 5 پین در پشت لولا را جهت افزایش امنیت دارا می باشند.

11.امکان سفارش درب ضد سرقت آتار در انواع طرح ها و رنگ های مختلف بر اساس نیاز مشتری (تنوع در رویه های درب ضد سرقت).همچنین این رویه ها با استفاده از دستگاه ممبران و رپینگ در رنگ های PVC تولید می شوند.

12.قسمت بازشو این درب ها تا 102 سانتی متر می باشد.

13. با توجه به فولاد به کار رفته در این درب ها وزنی در حدود 100 تا 120 کیلوگرم را دارا می باشند.

14. درب ضد سرقت آتار در شرکت آرتام ایده سازان پارسیان دارای یک سال گارانتی می باشد.

15.استاندارد ابعاد درب ضد سرقت آتار 110 در 215 (پشت تا پشت چهارچوب) است اما می توان این درب ها را تا ابعاد 120 در 217 تولید نمود.

16.استفاده از چهارچوب هایی با طرح روکوب دار نیم گرد و زوایای فارسی بر در درب ضد سرقت آتار


در صورتی که قصد خرید درب ضد سرقت را داشته باشید می توانید با کارشناسان شرکت آرتام ایده سازان پارسیان در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.