info[at]artamsazeh.com +98 21 26402300

بهترین قفل درب برای خانه شما

سارقان، ساده ترین هدف را انتخاب می کنند و اگر با موتوری با کیفیتی مواجه شوند، به خانه بعدی می روند. یک بالگرد با کیفیت بالا به عنوان یک بازدارنده عمل می کند. دزد همچنین به دنبال ورودی های بیرونی هستند که حداقل شانس دیدن را نشان می دهند. درب ورودی درب و درب بین گاراژ متصل شده و خانه باید قفل درب با کیفیت همان درب ورودی داشته باشد. این مکانها اغلب پوشش را برای مزاحم فراهم می کنند و نباید نادیده گرفته شوند به عنوان ورودی اصلی به عنوان ثانویه.

Burglars ها از طریق چندین روش به قفل درب خود می رسند:
باز کردن درب
ضربه به درب
برداشتن قفل با انبردست یا یک آچار لوله 
فریم درب را با یک نوار پخش پخش کنید
چک کردن قفل
انتخاب قفل
از قفل با یک مته برق دراز بکشید
شکستن شیشه و رسیدن به باز کردن درب
درب قفل شده باشد
یک کلید از یک دوست یا همسایه بدست آمد
یک کلید در خارج از خانه پنهان شده باشد

هنگامی که تصمیم می گیرید چه نوع قفل درب بهترین است، مردم به کارشناسان مانند ادارات ساختمان محلی، شرکت های بیمه و قفل سازان تبدیل می شوند. بسیاری از مردم تصور می کنند که، مانند بسیاری از بخش های ساخت خانه، ساختمان ساختمان محلی، مقررات تعیین حداقل استانداردهای کیفیت و امنیت قفل های بیرونی را در اختیار خواهد داشت. به طور شگفت انگیز، اکثر قوانین ساختمان محلی نه تنها استانداردهای کمترین کیفیت را تعیین نمی کنند، بلکه به قفل درب های بیرونی نیاز ندارند.

جهت اطمینان از قفل درب اصلی منزل:

کنترل کلید به این معنی نیست که کلید ها به راحتی قابل کپی نیستند. در حالیکه کلیدهای معمولی را می توان در یک سخت افزار یا فروشگاه خرده فروشی تکرار کرد، کلید قفل های کنترل شده تنها می تواند توسط برخی از قفل سازان و یا سازنده قفل تکرار شود.

یک قلاب گیر نیاز به یک کلید برای باز کردن آن. برخی کلید ها دارای دو یا چند شیار هستند که نشان می دهد دو یا چند اهرم در قفل وجود دارد. این باعث می شود که یک سرقت برای کپی کلید و دور زدن قفل سخت تر باشد. بهتر است که یک قلاب با هفت یا بیشتر اهرم را انتخاب کنید و یکی از آن از برنج یا فولاد ساخته شده است
پیچ و مهره مقاوم در برابر سایش را می توان در برخی از گودال ها پیدا کرد. پین های داخلی ضد درز در داخل وجود دارد، به طوری که هنگام استفاده از یک اره برای سقوط و عبور از قلم مو، پین ها با هر ضربه ای از تیغه اره به عقب و جلو چرخش می دهند.

ویژگی ضد حفاری موجود در برخی از مجموعه های قفل به این معنی است که تراشه های فولادی سخت که درون آنها قرار می گیرند، تلاش می کنند حفاری یک قفل را انجام دهند. این تراشه ها، توسط سازنده نصب شده و در داخل قفل یافت می شود، حفره حفاری را به عنوان بر روی قفل کار می کند.

محافظ مونتاژ پیچ مانند یقه است که بین سیلندر و مونتاژ پیچ از یک قفل محرک حرکت می کند. این قطعات داخلی را پوشش می دهد و قفل را با استفاده از قفل انتخاب می کند
شرکت های بیمه و قفل سازان توصیه می کنند که درجه 1 مؤسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI)، نوع قفل درب های بیرونی از جمله درهای بیرونی، درهای بین فضاهای زندگی و گاراژ های متصل شده و درهای ورودی گاراژ را قفل می کند. بسیاری از شرکت های بیمه توصیه ANSI درجه 1 deadbolts حتی اگر گاراژ به خانه متصل نیست. انواع قفل های مختلف از همان سیستم رتبه بندی ANSI استفاده می کنند. با این حال، آنها معادل یکدیگر نیستند. یک قفل حریم خصوصی ANSI Grade 1 سطح حفاظت همانند یک قفل قلاب ANSI درجه 1 را فراهم نمی کند.

قفل درب های معمولی به عنوان ANSI Grade 1 شامل قفل های قفل گذاری، قفل های سنگین، قلاب های کمکی، کلید های استوانه ای و قفل های اهرمی و قفل های استفاده شده با کنترل دسترسی الکترونیکی می باشد. در صورتی که در هنگام تغییر قفل درب جایگزین نشود مطمئن شوید که قفل سبک را خریداری کنید. انواع مختلف قفل درب ها نیاز به حفره هایی با اندازه های مختلف در درب دارند. قفل ساز محلی می تواند بهترین سوراخ موجود را به بهترین قفل درب ANSI درجه 1 موجود برساند.


برخی دیگر از دانستنی های درب

مشخصات فنی درب های ضد سرقت ترک
درب ضد سرقت ترک دارای چهارچوب کشویی به قطر 2 میلی متر که از 18 سانت به 24 سانت قابل تنظیم می باشد.
ادامه مطلب
امتیازات درب های ضد سرقت
نصب درب ضد سرقت برای تضمین امنیت بسیار ضروری است. انواع دربهای ضد سرقت که تأمین کننده امنیت هستند در بازار وجود دارد مانند درب ضد سرقت چوبی، فایبر گلاس، فلزی و استیل.
ادامه مطلب
درب ضد حريق بیمارستانی
درب های بادبزنی برای مکان های پرتردد که نیاز به باز و بسته شدن لنگه در از دو طرف می باشد مانند اتاق عمل و بخش های مربوط به آن در بیمارستان ها و هم چنین مکان های پررفت و آمد در ساختمان های عمومی استفاده می گردد.
ادامه مطلب
ابعاد درب ضد سرقت ترک
تمام ابعاد درب های ضد سرقت ترک آتار داراي چهارچوب فلزي با رنگ كوره اي (یا روکوب چوب) و قفل و يراق كاله تركيه مي باشند. كلاف لنگه تمام دربهاي ضد سرقت از قوطي 8*4 فلزي ساخته شده كه يك ورق فولادي ما بين تمام اين كلاف را مي پوشاند و از فوم پلی اورتان نیز برای عایق حرارتی و صوتی استفاده شده است.
ادامه مطلب
}