info[at]artamsazeh.com +98 21 26402300

بهترین قفل درب برای خانه شما

سارقان، ساده ترین هدف را انتخاب می کنند و اگر با موتوری با کیفیتی مواجه شوند، به خانه بعدی می روند. یک بالگرد با کیفیت بالا به عنوان یک بازدارنده عمل می کند. دزد همچنین به دنبال ورودی های بیرونی هستند که حداقل شانس دیدن را نشان می دهند. درب ورودی درب و درب بین گاراژ متصل شده و خانه باید قفل درب با کیفیت همان درب ورودی داشته باشد. این مکانها اغلب پوشش را برای مزاحم فراهم می کنند و نباید نادیده گرفته شوند به عنوان ورودی اصلی به عنوان ثانویه.

Burglars ها از طریق چندین روش به قفل درب خود می رسند:
باز کردن درب
ضربه به درب
برداشتن قفل با انبردست یا یک آچار لوله 
فریم درب را با یک نوار پخش پخش کنید
چک کردن قفل
انتخاب قفل
از قفل با یک مته برق دراز بکشید
شکستن شیشه و رسیدن به باز کردن درب
درب قفل شده باشد
یک کلید از یک دوست یا همسایه بدست آمد
یک کلید در خارج از خانه پنهان شده باشد

هنگامی که تصمیم می گیرید چه نوع قفل درب بهترین است، مردم به کارشناسان مانند ادارات ساختمان محلی، شرکت های بیمه و قفل سازان تبدیل می شوند. بسیاری از مردم تصور می کنند که، مانند بسیاری از بخش های ساخت خانه، ساختمان ساختمان محلی، مقررات تعیین حداقل استانداردهای کیفیت و امنیت قفل های بیرونی را در اختیار خواهد داشت. به طور شگفت انگیز، اکثر قوانین ساختمان محلی نه تنها استانداردهای کمترین کیفیت را تعیین نمی کنند، بلکه به قفل درب های بیرونی نیاز ندارند.

جهت اطمینان از قفل درب اصلی منزل:

کنترل کلید به این معنی نیست که کلید ها به راحتی قابل کپی نیستند. در حالیکه کلیدهای معمولی را می توان در یک سخت افزار یا فروشگاه خرده فروشی تکرار کرد، کلید قفل های کنترل شده تنها می تواند توسط برخی از قفل سازان و یا سازنده قفل تکرار شود.

یک قلاب گیر نیاز به یک کلید برای باز کردن آن. برخی کلید ها دارای دو یا چند شیار هستند که نشان می دهد دو یا چند اهرم در قفل وجود دارد. این باعث می شود که یک سرقت برای کپی کلید و دور زدن قفل سخت تر باشد. بهتر است که یک قلاب با هفت یا بیشتر اهرم را انتخاب کنید و یکی از آن از برنج یا فولاد ساخته شده است
پیچ و مهره مقاوم در برابر سایش را می توان در برخی از گودال ها پیدا کرد. پین های داخلی ضد درز در داخل وجود دارد، به طوری که هنگام استفاده از یک اره برای سقوط و عبور از قلم مو، پین ها با هر ضربه ای از تیغه اره به عقب و جلو چرخش می دهند.

ویژگی ضد حفاری موجود در برخی از مجموعه های قفل به این معنی است که تراشه های فولادی سخت که درون آنها قرار می گیرند، تلاش می کنند حفاری یک قفل را انجام دهند. این تراشه ها، توسط سازنده نصب شده و در داخل قفل یافت می شود، حفره حفاری را به عنوان بر روی قفل کار می کند.

محافظ مونتاژ پیچ مانند یقه است که بین سیلندر و مونتاژ پیچ از یک قفل محرک حرکت می کند. این قطعات داخلی را پوشش می دهد و قفل را با استفاده از قفل انتخاب می کند
شرکت های بیمه و قفل سازان توصیه می کنند که درجه 1 مؤسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI)، نوع قفل درب های بیرونی از جمله درهای بیرونی، درهای بین فضاهای زندگی و گاراژ های متصل شده و درهای ورودی گاراژ را قفل می کند. بسیاری از شرکت های بیمه توصیه ANSI درجه 1 deadbolts حتی اگر گاراژ به خانه متصل نیست. انواع قفل های مختلف از همان سیستم رتبه بندی ANSI استفاده می کنند. با این حال، آنها معادل یکدیگر نیستند. یک قفل حریم خصوصی ANSI Grade 1 سطح حفاظت همانند یک قفل قلاب ANSI درجه 1 را فراهم نمی کند.

قفل درب های معمولی به عنوان ANSI Grade 1 شامل قفل های قفل گذاری، قفل های سنگین، قلاب های کمکی، کلید های استوانه ای و قفل های اهرمی و قفل های استفاده شده با کنترل دسترسی الکترونیکی می باشد. در صورتی که در هنگام تغییر قفل درب جایگزین نشود مطمئن شوید که قفل سبک را خریداری کنید. انواع مختلف قفل درب ها نیاز به حفره هایی با اندازه های مختلف در درب دارند. قفل ساز محلی می تواند بهترین سوراخ موجود را به بهترین قفل درب ANSI درجه 1 موجود برساند.


برخی دیگر از دانستنی های درب

بهترين برند درب ضد سرقت ترك
بهترين برند درب ضد سرقت ترك، درب سور مي باشد كه توسط کشور ترکیه ساخته مي شود كه بی شک یکی از انواع درب های ضد سرقتی که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلي می باشد.
ادامه مطلب
پشم سنگ مورد استفاده در درب ضد حريق
پشم سنگ در زبان انگلیسی معادل کلمه rock wool و یک عایق حرارتی، صوتی و ضد آتش است و این خاصیت باعث استفاده زیاد از این محصول به عنوان عایق در مناطق مسکونی و تجاری مي باشد.
ادامه مطلب
آیا درب لابی می تواند ضد سرقت باشد یا نه
با تغییر سبک زندگی امروزه زیبایی محل سکونت یکی از مشغله های اساسی و مهم هر کسی تبدیل گردیده است. یکی از مکان هایی که در اولین نگاه شخص قبل از ورود به منزل خود با آن روبه رو می شود درب لابی ضد سرقت ساختمان می باشد.
ادامه مطلب
استاندارد درب ضد حریق
ساختمان هایی که جواز ساخت آن ها قبل مهر 93 باشد می توانند از درب ضد حریق چوبی و هم از درب ضد حریق فلزی استفاده کنند ولی ساختمان هایی که جواز ساخت آن ها بعد از مهر 93 می باشد خود به دو دسته تقسیم می شوند:
ادامه مطلب
}