درباره درب ضد سرقت سور ترکیه

درباره درب ضد سرقت سور ترکیه بیشتر بدانید !

اسرار درب های ضد سرقت
هر درب فولادی به شما امنیت و دوام را نمی دهد. اگر شما می خواهید یک درب فولادی داشته باشید که در هر شرایطی از شما محافظت و امنیتتان را تأمین و برای سال های طولانی تحمل کند، بايد به نكاتي توجه كنيد.

درب امنیتی SUR به طور مداوم برنامه های کاربردی بر اساس قوانین، الزامات قانونی، آگاهی مصرف کنندگان و ایده ارزیابی مردم و محیط زیست را بهبود می بخشد.
شما تصمیم می گیرید یک یا دو بار در طول زندگی خود یک درب فولادی بخرید. بنابراین، شما واقعاُ باید یک تحقیق خوب انجام دهید و یک درب فلزی بخرید که سالهای طولانی با آن احساس امنیت کنید.

هر درب فولادی یک درب فولادی واقعی نیست! اگر میخواهید اعتماد به نفس داشتن یک درب فولادی واقعی را احساس کنید، امنیت درب فلزی که میخواهید خرید کنید، باید توسط موسسات مستقل مورد آزمایش قرار گیرد و مورد تأیید قرار گیرد. شما بهتر از مارک های فولادی انتخاب کرده اید که مخصوصا گواهینامه مقاومت اتحادیه اروپا است. در میان علامت های تجاری که یک گواهی اتحادیه اروپا را ارائه نمی دهند، برای ایمنی خود بسیار مهم است که یک نام تجاری را با حداقل یک گواهی TSE انتخاب کنید.

دربهای فلزی که گواهینامه مقاومت اتحادیه اروپا دارند، طبق طبقه بندی 1، کلاس 2، کلاس 3، کلاس 4، کلاس 5، کلاس 6، طبقه بندی می شوند. با همان سفارش، کلاس 1، ساده ترین نوع باز شدن است و کلاس 6 سخت ترین برای درب شما قصد خرید دارید، شما باید از این نوع گواهینامه ها آزمون بخواهید. فراموش نکنید امنیت درب های فولادی که این گواهینامه ها را ندارند غیر قابل اعتماد است.

درب خود را از شرکت های تولید کننده که در مدت زمان طولانی در این کسب و کار بوده اند، خریداری کرده و ساختار شرکتی یا نمایندگی مجاز خود را دارند. اطمینان حاصل کنید که شرکتی که شما درب خود را خریداری کرده اید، یک سرویس پس از فروش کامل و بدون دردسر دارد. درب های فلزی ساخته شده توسط تولید کنندگان ثبت نشده می توانند ایمنی شما را تهدید کنند. شکاف بین درب و قاب درب فولادی که می خواهید دور بیندازید نباید بیش از 4-5 میلی متر باشد. اگر فاصله بزرگتر باشد، آسانتر خواهد بود که درب را با یک میل لنگ باز کنید. فراموش نکنید که این جزئیات کمی به شما امنیت عالی داده است.

از نام تجاری که در آن درب را خریداری می کنید، از EN 1627 EU Certificate of Resistance سرقت درخواست دهید.
اگر قفل ای که در درب فولادی استفاده می شود قوی تر از محل قفل نشینی باشد باید قوی باشد. به عنوان مثال، یک ساختمان که پایگاه قوی ندارد، تنها با یک زلزله کوچک سقوط می کند. پایه یک درب فولادی کجا قفل است. حتی اگر یک قفل بسیار قوی استفاده شود، دربهای فلزی که قفل قوی ندارند، به راحتی باز می شوند.

علاوه بر این؛ عدم دسترسی به منطقه کلید باید وارد شود. یک سیستم نشان بر روی درب های فولادی که از این منطقه محافظت می کند وجود دارد. این سیستم نشان باید به اندازه کافی قوی باشد تا در برابر یک چاقو نگه داشته شود. نه هر سیستم نشان می تواند این کار را انجام دهد. از شرکتی که می خواهید درب فولادی خود را خریداری کنید، از اطلاعات رضایت بخش در مورد سیستم نشان استفاده کنید.
فکر نکنید که هر درب فولادی امن باشد. شما باید یک درب فولادی با امنیتی بالا خريداري کنید.

لولا درب فولادی باید قابل تنظیم باشد. این نوع درب ها به راحتی با توجه به خم شدن ساختمان مورد نظر تنظیم می شوند. لولاهای جوش این توانایی را ندارند.

کیفیت بسته شدن درب فولادی شما کیفیت واقعی آن را نشان می دهد. درب فولادی که برای سالها استفاده می شود باید به راحتی و بی سر و صدا حتی با فشار کمی از انگشتان شما بسته شود. کیفیت سیستم قفل وانت این راحتی را فراهم می کند. شما احساس راحتی و ایمن می کنید.

سیستم دو جداره را در درب های فولادی خود ببینید. این نوع از درب های فولادی نه تنها از سرقت شما محافظت می کند، بلکه شما را از سرد، گرم، سر و صدا، گرد و غبار و اشکالات محافظت می کند. این به شما یک انزوا کامل می دهد و شما را راحت می کند.

درب فولادی باید با پر شدن بتن نصب شود. هزینه پر کردن بتن گران تر از پر شدن پلی اورتان است اما امنیت آن ارائه می دهد برتر است. درهای فولادی با بتن ادغام می شوند و بنابراین خم شدن قاب فولادی فولاد جلوگیری می شود. اطلاعات مربوط به این خم شدن از شرکتی که می خواهید درب خود را خریداری کنید بپرسید.

اگر بخواهید یک درب فولادی که با نماینده تماس دارد، بخرید، ممکن است آلومینیوم یا درب شیشه ای را ترجیح دهید. آلومینیوم و شیشه مناسب ترین مواد برای استفاده بیرونی هستند. آنها از باران، خراشيدگي و نور خورشید جلوگیری نمی کنند. حتی بیشتر، آنها طولانی مدت هستند و به خانه شما یک نگاه معتبر مي دهند.

با توجه به اینکه طعم و مزه شما، یا روند ممکن است تغییر کند یا شاید شما به مدت طولانی در جستجوی درب یکسان باشید، مراقب باشید که یک درب مدولار بخرید. به طوری که، بدون تغییر درب فولادی به طور کامل، می توانید ظاهر درب خود را بدون هیچ گونه آسیبی به خانه خود تغییر دهید.
فراموش نکنید که یک درب فولادی خوب نه تنها امنیت شما را ارائه می دهد، بلکه به شما ارزش و اعتبار می دهد. درست است که زیبایی به اندازه امنیت مهم است و اولین جایی که در خانه شما دیده می شود درب شماست و نگاهی به درب بیرونی، سرنخ هایی در مورد شخصیت شما می دهد.