درباره درب ضد سرقت سور ترکیه

با توجه به اینکه هر دربی از جنس فولاد ، درب ضد سرقت محسوب نمی شود ، به منظور خرید درب ضد سرقت با کیفیت و ایده آل می بایست به برخی موارد و نکات توجه نمایید تا درب مورد نظر شما علاوه بر بالاترین میزان امنیت تا سال های طولانی بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد. در این مقاله قصد داریم درباره یکی از بهترین انواع درب یعنی درب ضد سرقت سور ترکیه نکاتی را به شما ارائه دهیم.


خرید درب ضد سرقت

به طور کلی هر فردی در طول زندگی خود شاید یک یا دو بار تصمیم به خرید درب ضد سرقت می گیرد.بنابراین انجام این کار امری دائمی نبوده و این موضوع اهمیت و وسواس بیشتری را در هنگام خرید نیاز دارد. انجام تحقیقات مورد نظر درباره انواع درب ضد سرقت و انتخاب بهترین مدل آن بر اساس نیاز و کیفیت دلخواه می تواند مهم ترین مسئله برای خرید درب ضد سرقت باشد.


با توجه به این که هر دربی از جنس فولاد ، درب ضد سرقت محسوب نمی شود ، به منظور خرید این نوع درب ها می بایست نکات مهم دیگری را در نظر بگیرید.شرکت های تولید کننده درب ضد سرقت ملزم به رعایت گواهی ها و استاندارد هایی هستند که این موضوع در هنگام خرید درب ضد سرقت می بایست بررسی شود.گواهینامه هایی همچون مقاومت اتحادیه اروپا ، TSE و... برخی از استاندارد هایی است که شرکت های تولید کننده درب ضد سرقت می بایست از آن پیروی کنند.


بنابراین شرکتی که قصد خرید درب ضد سرقت از آن را دارید می بایست دارای حداقل استانداردهای لازم برای تولید این نوع درب ها باشد.

خرید درب ضد سرقت


کلاس بندی درب های ضد سرقت

استفاده از فلز در درب ها نیاز به گواهینامه مقاومت اتحادیه اروپا را دارند. این درب ها بر اساس این گواهی در 6 کلاس مختلف طبقه بندی می شوند.نحوه تقسیم بندی آن ها بدین گونه است که کلاس 1 دارای ساده ترین نوع بازشو بوده و در کلاس 6 شاهد محکم ترین نوع درب ضد سرقت هستیم.بنابراین در هنگام خرید درب ضد سرقت به کلاس بندی این درب ها توجه کرده و بر اساس نیاز خود اقدام به خرید درب مورد نظر خود نمایید.


خرید از شرکت های معتبر

برای خرید درب ضد سرقت سور ترکیه حتما می بایست از شرکت های مجاز و برند های معتبر اقدام به انجام این کار نمایید.شرکت هایی که سال های متمادی در زمینه تولید و واردات انواع درب ضد سرقت فعالیت می نمایند بهترین و مطمئن ترین راه برای خرید درب ضد سرقت است. ایمنی درب های ضد سرقت بی نام و نشان ممکن است به میزان شرکت های معتبر نبوده و با توجه به این داخل درب را نمی توان ارزیابی کرد در آینده شما را با مشکل مواجه سازد. برای مثال میزان شکاف درب های استاندارد نباید از 4 تا 5 میلی متر بیشتر باشد و در صورتی که این میزان شکاف بیشتر باشد درب در صورت استفاده از متریال مناسب نیز به راحتی قابلیت باز شدن با یک دیلم را دارد. بنابراین این نکته را فراموش نکنید که شرکت های معتبر تک تک جزییات را بررسی و بر اساس این نکات اقدام به ساخت درب ضد سرقت و نصب صحیح آن ها می نمایند.


شرکت آرتام ایده پارسیان با سال ها تجربه در زمینه تولید و نصب انواع درب ضد سرقت ، درب داخلی و... یکی از بهترین گزینه ها برای مشتریانی است که قصد خرید درب های با کیفیت و مطابق استاندارد روز دنیا را دارند.


قفل درب ضد سرقت

قفل در درب ضد سرقت نقش ستون ها و اسکلت یک ساختمان را ایفا می کند. در صورت هرگونه ضعف یا مشکل در سیستم قفل درب ضد سرقت عملا کلیت درب زیر سوال رفته و تفاوتی با درب های معمولی نخواهد داشت. در درب ضد سرقت سور ترکیه شرکت آرتام سازه از قفل های کاله که ساخت کشور ترکیه می باشد و جز برترین برند های قفل سازی در دنیا است استفاده شده است که این موضوع یکی از دلایل برتری این درب ها نسبت به دیگر شرکت ها می باشد .


لولای درب ضد سرقت سور ترکیه

یکی از نکاتی که درباره لولای این درب ها می بایست به آن دقت کرد قابل تنظیم بودن آن ها است. این بدین معنی است که به راحتی بتوان بر اساس هر چهارچوبی و در هر شرایطی بتوان تنظیمات آن ها را تغییر و قابلیت جابجایی داشته باشند. لولاهایی که به چهارچوب جوش می خورند و یا در داخل درب کار گذاشته می شوند ( مانند درب ضد سرقت چینی) از این توانایی بی بهره هستند. در درب ضد سرقت سور ترکیه لولاها قابلیت جابجایی داشته و کیفیت ساخت آن ها به گونه ای است که در صورت نصب صحیح و اصولی آن ها تا سال ها بدون هیچ ایراد و یا ایجاد سر و صدا برای شما کار می کنند.بنابراین علاوه بر ایمنی بالای آن ها درب با فشار کمی و بدون هر مشکلی باز و بسته خواهد شد.

درب ضد سرقت


عایق صوت و حرارت

استفاده از سیستم دو جداره در داخل درب ضد سرقت و برخی مواد علاوه بر ایجاد حفاظت بیشتر سبب ایجاد عایق صدا و حرارت در این نوع درب ها می شود که یکی از قابلیت های مهم درب ضد سرقت محسوب می شود.استفاده از بتند در فضای خالی فولاد به کار رفته ، مواد پلی اورتان و... همگی نقش مهمی در عایق کردن این نوع درب ها در برابر صدا و حرارت دارند.بنابراین در هنگام خرید درب ضد سرقت دقت به این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.


در پایان اگر قصد خرید درب ضد سرقت سور ترکیه را دارید می توانید جهت آشنایی بیشتر با انواع مدل ها ، قیمت ، شرایط نصب و... با کارشناسان شرکت آرتام ایده پارسیان در ارتباط باشید.