قیمت درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی سهند درب سلماس

 

درباره درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی بیشتر بدانید:
همان طور که می دانید استانداردهای تاییدیه آتش نشانی برای درب ضد حریق هر سال عوض می شود که این تاییدیه ها از طرف خانه آتش نشانی به دو دسته تقسیم می شوند. 

درب ضد حریق فلزی 
درب ضد حریق چوبی

پس بنابرین شرکت هایی که درب ضد حریق را با تاییدیه آتش نشانی می فروشند که درب ضد حریق آنها در خانه آتش نشانی مورد تست قرار گرفته باشد و مورد تایید قرار گرفته باشد که درب های ضد حریق شرکت آرتام ایده سازان پارسیان آن تاییدیه را از آتش نشانی دریافت نموده است.

درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی دارای لنگه درب با چهار چوب فلزی می باشد که در ادامه بیشتر  با این نوع درب ها آشنا می شوید.
درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی باید چهار چوب فلزی آن از قطر دو میلی متر ساخته شود. ورق داخل لنگه درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی باید از جنس هیدروکربن و با ضخامت یک و شیش دهم میل باشد.

در داخل درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی نیز دارای ساختار خاصی است که برای مثال در قسمت هایی از درب ضد حریق که یراق آلات و لولای درب ضد حریق نصب می شود شبکه فلزی داخلی آن تقویت می شود که جدا از بحث مقاومت موضوع نگهداری مواد داخل لنگه درب ضد حریق که پشم سنگ است می باشد. رنگ رویه درب و چهارچوب فلزی درب ها از جنس الکترو استاتیک می باشد.

همانطور که گفته بودیم در قسمت داخل درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی موادی به نام پشم سنگ می باشد که این مواد مهمترین مواد درب ضد حریق می باشد که دانسیته 80 دارد، یعنی تا دمای 850 درجه در برابر گرما مقاومت می کند.

درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی می بایست دارای لولا و دستگیره آنتی پنیک باشد، درب ضد حریق باید دارای درزگیر در دور لنگه درب باشد که باعث جلوگیری از خروج گازهای سمی و دود در محیط داخل ساختمان باشد.


درب ضد حریق با تاییديه آتش نشانی باید بدون پاشنه فلزی و سنگی باشد، یا بهتر است بگوییم که درب ضد حریق بايد بدون پاشنه باشد.

درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی سهند درب سلماس 
پروفیل چهارچوب درب ضد حریق باید از ورق آهن هیدروکربن به ضخامت 2 میلیمتر باشد.
مواد تشکیل دهنده لنگه درب ضد حریق شامل دو لایه آهن هیدرو کربن به ضخامت 1 میلی متر که دارای تقویت کننده های مخصوص جهت مقاوم سازی محل نصب یراق آلات و همچنین شبکه های تقویت داخلی جهت استحکام درب ضد حریق و نیز جلوگیری از ریزش عایق داخلی می باشد.

 داخل درب های ضد حریق باید از از پشم سنگ با دانسیته80 ، 120 و 150 دقیقه باشد و ضخامت درب باید 5 سانتی متر باشد. 
پوشش در چهارچوب از رنگ الکترو استاتیک می باشد که مقاوم در برابر آتش تا 2 ساعت می باشد. 

یراق آلات درب ضد حریق باید به شرح زیر باشد : 

لولاهای مخصوص فولادی 
دستگیره آنتی پنیک 
لاستیک درزگیر نسوز که دور تا دور چهار چوب قرار گرفته و به هنگام آتش سوزی با افزایش دمای محیط منبسط می شود.

مشخصات فنی درب ضد حریق سهند درب سلماس:

1: داخل درب ضد حریق آتار درب سلماس تشکیل شده است از 2 لایه ورق هیدروکربن به ضخامت 1و 1.5 میلیمتر که دارای تقویت کننده های مخصوص جهت مقاوم سازی محل نصب یراق آلات و همچنین شبکه های تقویت داخلی جهت استحکام درب ضد حریق آتار درب سلماس و نیز جلوگیری از ریزش عایق داخلی می باشد. 
2: همچنین داخل درب ضد حریق آتار درب سلماس از پشم سنگ به وزن 80 -150 کیلو گرم تشکیل شده است که مقاومت در برابر حرارت تا دمای850 درجه سانتیگراد بدون تغییر شکل می باشد، این پشم سنگ ها دارای گواهی استاندارد 2-7271  و دارای گرید A  استاندارد 8299 ایران میباشد. 
3: خود درب ضد حریق آتار درب سلماس و چهارچوب فلزی آن دارای پوشش رنگ اپکسی پلی استر کوره ای سفید چرمی با ک رال 9016 می باشد.
4: یراق آلات درب ضد حریق آتار درب سلماس دارای لولای فولادی و دستگیره آنتی پنیک ویژه خروج اضطراری می باشد. 
5: درب ضد حریق آتار درب سلماس دارای نوار دودبند در برابر حریق می باشد. 
6: پروفیل چهارچوب ارائه شد درب ضد حریق آتار درب سلماس به صورت ورق های هیدروکربن به ضخامت 1.5و 2 میلی متر می باشد.
7: درب ضد حریق آتار درب سلماس دارای لاستیک درزگیر نسوز می باشد، که دور تا دور چهار چوب فلزی درب قرار گرفته تا مقاومت حرارتی بالاتری در برابر دم داشته باشد.
8: یراق آلات به مدت یک سال گارانتی دارد ولی درب های ضد حریق اتار درب سلماس تا 5 سال شامل گارانتی می باشد. 
قیمت درب ضد حریق با تاییدیه آتش نشانی : 14.500.000 ریال می باشد.