امتیازات درب های ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت برای تضمین امنیت بسیار ضروری است. انواع دربهای ضد سرقت که تأمین کننده امنیت هستند در بازار وجود دارد مانند درب ضد سرقت چوبی، فایبر گلاس، فلزی و استیل.

اکثر دربهای ضد سرقت دارای سیستم قفل خودکار هستند یعنی به محض بستن درب به صورت خودکار قفل می شود، این عامل مهمی است زیرا اگر فرد فراموش کند که به هنگام خروج درب را بسته یا خیر هیچگونه مشکلی به وجود نمی آید و جایی برای نگرانی نیست و این سیستم موجب امنیت در محل می شود.

از آنجایی که همه دربهای ضد سرقت برای جلوگیری از سرقت ساخته شده اند هیچ شانسی برای باز کردن درب بدون کلید اصلی وجود ندارد، اگر فرد بخواهد درب را با کلید کپی باز کند با مشکل مواجه می شود زیرا باز کردن درب بدون کلید اصلی غیرممکن خواهد بود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ویژگی دربهای ضد سرقت نیز توسعه یافته، یکی از بهترین پیشرفتها نصب دوربین است. دوربین روی درب نصب می شود و از این رو افراد داخل ساختمان می توانند هر فردی را که بیرون درب ایستاده ببیند حتی اگر فرد در خانه یا اداره نباشد می تواند با اتصال دوربین از طریق اینترنت به تلفن همراه مکان را نظارت کند.

سیستم سنسور هشدار

معمولاً روی درب خانه یا اداره شما نصب می شود و اگر کسی بخواهد با شکستن درب وارد شود با ارسال پیام به تلفن همراهتان به سرعت باخبر می شوید از این رو بدون یا نبودن شما در اداره یا خانه مهم نیست زیرا با دریافت پیام هشدار شما می توانید به سرعت واکنش نشان دهید.

زیبایی درب یکی از مهمترین امتیازات درب منزل یا اداره شما می باشد که تولید کنندگان درب ضد سرقت نسبت به طراحی دربهای خود توجه زیادی معطوف کردنه اند و شما می توانید درب مورد نظر با مکانتان را انتخاب کنید.

دسترسی راحت و آسان

فریم پایینی درب ضد سرقت در سطح طبقه جوش می خورد به همین علت به راحتی می توانید هر گونه شی جوش خورده را از طریق درب بدون بالا بردن آن حرکت دهید که این عامل خطر رفت و آمد افراد را از بین می برد.

درب نشکن

این نوع دربها بسیار سخت هستند و هر کس که اجازه باز کردن درب را نداشته باشد نمی تواند با شکستن یا بازکردن قفل آن را باز کند. از آنجایی که این دربها به دلایل امنیتی خاص ساخته شده اند تولید کنندگان این اطمینان را به شما می دهند که هیچکس با آسیب رساندن و اعمال زور نمی تواند درب را باز کند. علاوه بر این به دلیل دوام درب ضد سرقت طول عمر طولانی نیز دارند.

درب ضد حریق

 

اکثر دربهای ضد سرقت از استیل گالوانیزه ساخته شده اند. استیل گالوانیزه بسیار به آهستگی می سوزد و در مواقع تصادفی به موجب توقف آتش سوزی خواهد شد. امروزه اکثر افراد ترجیح می دهند از درب های استیل برای جلوگیری از پیشرفت سریع آتش در چنین مواقعی برای خانه خود نصب کنند. بنابراین زمانی که این دربهای امنیتی نصب می شوند خانه را ضد حریق میسازند چون مواد استفاده شده در این دربها مقاوم به آتش هستند.

از مزیت دیگر درب ضد سرقت این است که موجب کاهش میزان مصرف برق می شود. غالباً زمانی که حرارت بسیار بالاست با باز نگه داشتن درب اصلی آن را تعدیل کنید که این امر موجب گردش هوای خنک به منزل شما می شود و در طول زمستان مفید سات چون درب استیل به عنوان رسانا عمل می کند و مانع ورود هوای سرد می شود.