درب ضد سرقت روکش پی وی سی

درب ضد سرقت روکش پی وی سی دارای تنوع بسیار فراوانی از نظر نوع رویه و رنگ می باشد، رال رنگ درب ضد سرقت روکش پی وی سی بیشتر از 30 نمونه و سمپل رنگ دارد که متناسب با فضا و دکوراسیون ساختمان داخلی می تواند انتخاب شود و می توان بیان نمود که هر نوع درب ضد سرقت را می توان با روکش پی وی سی پوشش داد که روکش پی وی سی توأم با حرارت و فشار حاصل از وکیوم و خلع بر روی رویه ام دی اف اعمال می شود. درب ضد سرقت پی وی سی دارای ساختار داخلی شبیه دیگر درب های ضد سرقت است و ساختار داخلی این نوع دربها فلزی می باشد.

همانطور که می دانیم پی وی سی مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد به طوری که ورقه های پی وی سی با ضخامت های ۱۶میلی متر را برای ساخت کابینت، سرویس بهداشتی و زیر سینکی آشپزخانه به کار می برند. همین ذهنیت باعث شده که دربهای روکش تمام پی وی سی را هم به غلط به عنوان ضد آب معرفی کنند. صفحات مورد استفاده در ساخت درب های روکش پی وی سی در اصل ورق های ام دی اف هستند که با پی وی سی به ضخامت های ۲ تا ۴ میلی متر روکش شده اند. به این نکته نیز باید توجه کرد که آب از سطح روی دربپی وی سی غیرقابل نفوذ است اما در صورتی که کلاف درب پی وی سی نشده باشد رطوبت از کلاف نفوذ خواهد نمود. بنابراین می توان اینگونه نتیجه گرفت که درب های با روکش و کلاف تمام پی وی سی، ضد آب خواهند بود.

درب ضد سرقت لوکس مدرن پی وی سی

این نوع درب علاوه بر دارا بودن حداکثر ایمنی، از نظر زیبایی ظاهری نیز با شیکترین درب های دنیا رقابت می کند و ساخت ترکیه بوده و مستقیماً  از این کشور وارد می شود. روکش این درب تمام پی وی سی می باشد. در تولید استراکچر داخلی درب ضد سرقت لوکس مدرن پی وی سی  و به منظور دستیابی به حداکثر ایمنی، از دو ورق فولادی 1.5میلی متری و ورق های ام دی اف 8، 10 و 12 میلی متری که ساختار آن به شکل زیگزاگ عمودی اجرا شده استفاده شده است. درب های ضد سرقت سری لوکس همگی دارای چهارچوب روکوب دار با بالاترین کیفیت ممکن می باشند و دور لنگه این درب ها کرومی است.

کاربرد و خصوصیاتPVC در تولید درب چوبی و ضد سرقت

پي وي سي که از نظر شيميايي از خانواده پليمرها و کوپليمرها است که تمام آنها داراي گروه مشترک وينيل هستند. اين پليمر ترموپلاستيک در دو نوع سخت و انعطاف­ پذير ساخته مي شود و با توجه به قيمت کاملاً ارزانی که دارد ماده اي پر کاربرد در صنايع مختلف و مخصوصاً صنعت ساختمان است و در صنعت توليد درب از پی وی سی به عنوان روکش درب هاي چوبي و ضد سرقت استفاده مي شود.

با توجه به اينکه اين محصول يک فرآورده شيميايي است و در برابر رطوبت عايق مي باشد و تنها نقطه ضعف آن در برابر رطوبت نفوذ آب از قسمت هاي اتصالات و يا خراشيدگي ها است. در کارخانه آتار درب براي مقابله با اين دو نقطه ي ضعف با بهره گيري از بهترين و با کيفيت ترين نوع مواد مانع از ايجاد آسيب در خراشيدگي هاي ساده شده ايم و همچنين با عايق کاري هايي که در قسمت هاي اتصالات و برش ها ايجاد کرده ايم مانع از نفوذ رطوبت از اين قسمت ها مي شويم.

مشخصات درب ضد سرقت روکش پی وی سی

درب ضد سرقت آتار درب سلماس در تهران با رویه ام دی اف و روكش پی وی سی در طرحها و رنگهاي مختلف و به ضخامت 8 ميل توليد مي شود، سازه داخلي دربها به جهت جلوگيري از اهرم شدن بصورت كنگره اي مي باشد و اندازه كف چهار چوب درب ضد سرقت 18 سانتي متر بوده كه در صورت لزوم از چهارچوبهاي كشويي نيز استفاده مي شود، دور فلز روي لنگه دربها باعث شده دوام روكش ها بيشتر شود. درب ضد سرقت با روكش پی وی سی بيشتر در مناطق مرطوب و مكانهايي كه احتمال بارندگي زياد است كاربرد بيشتري دارند.

ضخامت فلز در چهارچوب درب پی وی سی 2 میلی متر، فریم لنگه درب 1.5 میلی متر، ورق سرتاسری درب 1.5 میلی متر با رنگ کوره ای الکترو استاتیک، وزن درب حدودا 95 تا 120 کیلوگرم، عایق صوتی یونولیت و یراق آلات ترکیه که با 5 سال گارانتی می باشد. عکس طرح هایی که معمولاً برای درب ضد سرقت پی وی سی استفاده می شود طرح های ساده CNC است که مورد استقبال بیشتر سازندگان و ساختمان سازان می باشد. این نوع درب ها در دو نوع پاشنه دار و بدون پاشنه هستند که توصیه می شود برای زیبایی بهتر از آستانه سنگی به همراه 1.5 پاشنه فلزی استفاده شود.

ابعاد این دربها 120*110 سانتی متر و بازشو 95 سانتی می باشد، استفاده از قفل های مرکزی 7زبانه کاله، رزت های مقاوم به سوراخ کاری، برشکاری و همچنین محافظ مغزی قفل، ایمنی فوق العاده ای به این درب بخشیده است و در صورت سفارش مشتری امکان اضافه کردن و نصب آپشن هایی مانند قفل فینگر تاچ (اثر انگشتی)، آلارم، دزدگیر، کدینگ و ورودی کارت خوان نیز وجود دارد.

نصب این نوع دربها توسط نصاب حرفه ای و رگلاژ درب توسط خال جوش هایی حد فاصل چهارچوب فلزی درب ضد سرقت روکش پی وی سی و فریم انتظار انجام می شود که این کار نیاز به تجربه و تبحر زیادی دارد.

نکته لازم به ذکر اين است که درب چوبي پی وی سی کلمه اي ناقص است چونکه پی وی سی تنها روکشي است بر روي ورقه هاي چوبي که مي تواند از جنس هاي مختلفي از جمله ام دی اف باشد و از همين جهت در هنگام انتخاب محصول حتماً به جنس آن توجه بفرمائید.