درب ضد سرقت پانل

درب ضد سرقت پانل شرکت آتار درب سلماس دارای سه لولا، دو قفل مجزا، قفل پستچی و چشمی می باشند. لنگه درب با استفاده از ورق ام دی اف 10 میل با روکش طبیعی چوب گردو و راش و روکش پی وی سی ساخته شده است که زیبایی خاصی را در نظر بیننده به تصویر می کشد. داخل درب دارای ورق فولادی کامل به صورت شبکه ای می باشد که عایق های صوتی در بین شبکه ها قرار گرفته اند. تمامی قفل های بکار رفته با برند کاله و داف می باشند که به وسیله قرار گرفتن یک رزت مخصوص بر روی توپی قفل، امنیت بالایی را در برابر سرقت فراهم می کند.

انواع درب های ضد سرقت پانل

1- درب ضد سرقت پنل برجسته

درب ضد سرقت پانل برجسته با نام لاتین Embossed Panel یکی از مدل‌های درب‌ ضد سرقت شرکت اتار درب سلماس می‌باشد که این نوع درب توسط دکوراسیون داخلی به مشتریان عرضه می‌شود و می‌توان به عنوان درب ورودی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری استفاده کرد

درب ضد سرقت پانل برجسته یکی از زیر مجموعه‌ های اصلی درب ‌های ضد سرقت که به عنوان یکی از برندهای مطرح بازار درب ایران است که نسبت به ارائه و تولید دربهای ضد سرقت اتار درب و سهند درب  اقدام می‌نماید.

شرکت آتار درب سلماس به عنوان نماینده رسمی فروش درب ضد سرقت پانل برجسته در ایران مفتخر به ارائه طیف گسترده‌ای از طرح‌ های مرتبط با این شرکت با این محصول می باشد که در زیر می‌توانید نسبت به مشاهده این نمونه‌ها اقدام نمایید.

درب ضدسرقت تمام پنل برجسته

استفاده از رویه های روکش چوب طبیعی و روکش پی وی سی و ملامینه جز تولیدات متداول کارخانه می باشد. داخل درب ضد سرقت از پلاستوفوم به عنوان عایق صوت و گرما استفاده می شود. یراق های درب های ضد سرقت همانند قفل ، لولا و دستگیره و درکوب از کشور ترکیه وارد می شود و با توجه به انتخاب مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

2- درب ضد سرقت پنل کلاسیک

عمدتا دارای چشمی بر روی درب هستند که این مورد به حفظ امنیت ساختمان کمک شایانی را می‌نماید. این درب‌ها دارای 3 عدد لولای فولادی قابل رگلاژ می‌باشند که خود باعث زیبایی و کارایی هرچه بیشتر درب خواهد بود. همچنین وجود دستگیره لوکس ساخت ترکیه به همراه اهرم قفل شب بند که به قفل پستچی نیز شهرت دارد از جمله موارد دیگر قابل اشاره این نوع درب‌ها هستند. سیستم مولتی قفل یا چند قفلی، که با چرخاندن کلید بطور همزمان تعداد 14زبانه ثابت و متحرک از 3 جهت درب وارد چهارچوب می‌گردد.

داخل چهارچوب ورق آهنی 1.5 میلی متر که با رنگ الکترو استاتیک پوشانیده شده و داخل لنگه درب ورق آهنی به ضخامت 1.5 میلی متر که روی آن با ام دی اف 10 میل سی ان سی پوشانیده شده و دستگیره و در کوب از جنس آلومینیوم و برنج می باشد.

3- درب ضد سرقت پنلسی ان سی

یکی از پر فروش ترين دربهای ضد سرقت می باشد که علت سفارش بالای درب سی ان سی دو عامل: 1- سادگی و شیک بودن درب 2- مقرون به صرفه بودن درب ضد سرقت سي ان سي برای ساختمان سازان

خطوط درب ضد سرقت توسط دستگاه برش بسیار ظریف یا همان دستگاه سي ان سي صورت می گیرد و برای افزایش امنیت سي ان سي يا درب ارزان می توان از قفل های 7 زبانه ترک و استفاده از 3 عدد پیم پشت لولا استفاده کرد تا بیشترین مقاومت درب ضد سرقت را برای ما به ارمغان بیاورد، در کنار این پشت چهارچوب درب ضد سرقت نیز می توان با سیمان پر شود تا مقاومت چهارچوب افزایش پیدا کند

شرکت آتار درب سلماس و سهند درب سلماس به عنوان بازرگانی درب‌های ضد سرقت پانل در بروجرد، الیگودرز، خمین و دیگر شهرستانها آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز می باشد.