انواع درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش جمعیت دیگر مانند سابق خانه ها به صورت زمینی و دارای همسایه های آشنا نمی باشد و با توجه به افزایش جمعیت و کمبود فضا به سمت خانه های آپارتمانی و ساخت خانه های چند واحدی در شهرها سوق داده شده اند و از آنجا که درب منزل وظیفه مهمی برای حفظ حریم خصوصی از دست سارقان را دارد دیگر درب های معولی نیاز انسانها را برآورده نمی کند، از این رو نیاز به درب های مستحکم تری احساس می شود و این پایه و اساسی برای شکل گیری درب های ضد سرقت شد.

درب ضد سرقت لمینیتی

درب های ضد سرقت لمينيت ام دي اف با روکش لمینیت که ترکیبی از طرح های سي ان سي و برجسته روی آنها اجرا شده است و کامپوزیتي که روی این درب ها کار شده ظاهر آن را بسیار شیک و مدرن نموده است. این سری از درب های ضد سرقت دارای قفل مولتی 14 زبانه که همه قفل ها کاله و داف ترکیه و دارای 5 سال گارانتي می باشند.

درب ضد سرقت لمينيت دارای روکش ضد خش، کیفیت بالا و قیمت پایین گزینه مناسبی برای خرید می باشند و در حدود 30 الی 40 طرح متنوع لمینیت موجود است یا به صورت تک رنگ یا ترکیبی دو رنگ می تواند تولید گردد. لازم به ذکر است که این درب ها بدون برجستگی می باشد و البته تجهیز شدن به آلارم، چشمی و قفل دیجیتال در این سری از درب ها نیز به صورت سفارشی وجود دارد.

درب ضد سرقت لمینت با رویه ام دی اف ترک به قطر یک سانت و با روکش های مصنوعی لمینت با طرح های متنوعی مانند طرح سنگ، طرح چوب، رنگ های پولیشی و يا ترکیبی از این چند طرح هم باشد.

درب لمینت ترک دارای کلاف کشی فلزی دور تا دور لنگه و ورق فولادی یک تکه در سر تا سر لنگه ساخته می شوند، مدل ها و طرح های این مجموعه معمولا از طرح های ترکیبی و مدرن ساخته می شوند و تفاوت اصلی این درب ضد سرقت با مدل های دیگر در چند رنگ بودن، ترکیب نمای چوب، رنگ و چوب بر روی سطح درب است با توجه به اینکه طرح های تولید شده در درب لمینت ترک معمولا بسیار مدرن و خاص هستند و در ساختمان های که طراحی مدرن دارند یا ساختمان های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند، در حالت استاندارد این دربها با کلاف فلزی در داخل لنگه درب ضد سرقت، دو نوع قفل شرکت کاله اصل با دو عدد توپی کاله ترکیه ای اورجینال، قفل سوم امنیتی یا قفل پستچی، دستگیره و چشمی، دركوب عثمانی لوکس و یا هلالی با چشمی مخصوص و چهارچوب فلزی به مشتریان ارائه می شوند

درب ضد سرقت سری رویال

به صورت تمام ام دي اف طرح برجسته بوده که تمامی مراحل با دستگاه سي ان سي طراحی، حکاکی شده و طرح های برجسته روی ام دي اف ایجاد گردیده است. درب های رويال با توجه به تنوع طرح و رنگ سلیقه طیف خاصی را تأمین می کنند.

درب ضد سرقت سری کلاسیک

به صورت تمام ام دي اف بدون طرح برجسته بوده که به صورت سي ان سي شده می باشد به بازار عرضه می شوند. در دربهاي ضد سرقت سري كلاسيك همانند تمامی درب های تمام ام دي اف هر دو طرف لنگه را به صورت کامل ام دي اف پوشش داده و فریم فلزی مشاهده نمی شود.

درب ضد سرقت سری کریستال

 به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارا می باشند اکثراً کارهای پر فروشی را میتوان درآن جستجو کرد و لازم به ذکر است اکثر کارهای این سری در دسته بندی سي ان سي های پر کار دسته بندی می گردند.

درب ضد سرقت سری برلیانس

توجه و تمرکز به ظرافت طراحی می باشد و اکثراً مدلهای لوکس تر ارائه شده که با روکش گردو و راش کار می شود، کارها در این سری با طراحی کلاسیک اجرا شده اند.

درب ضد سرقت سری پرستیژ

به صورت تمام ام دی اف بدون طرح برجسته بوده که به صورت سی ان سی شده به بازار عرضه می شوند.

درب ضد سرقت سری هایگلاس

با روکش HIGH GLOSS تولید می گردد که تنوع طرح و رنگ دارد و به علت ماهیت جنس هایگلاس کمی براق می باشد و به صورت تک رنگ و ترکیبی قابل تولید می باشند.

درب ضد سرقت سری طلایی (GOLD)

این گروه سری طلایی دربهای ضد سرقت افرا درب می باشند که اکثراً ظاهری تمام برجسته را دارا می باشند.

درب ضد سرقت اکونومی

این درب ها از لحاظ متریال داخلی و یراق کاملاً مشابه رده لاکچری می باشد و تنها تفاوت آن ظاهری مسطح و سی ان سی شده آن است.

شرکت آتار درب سلماس و سهند درب سلماس به عنوان بازرگانی درب‌های ضد سرقت پانل در بندر عباس، قشم، بندر لنگه و دیگر شهرستانها آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز می باشد.