درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی در ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی می باشد که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد، قیمت درب ضد سرقت ایرانی بسیار مناسب می باشد این نوع از درب های دارای مدل های مختلفی می باشد و تنوع رنگی در درب ضد سرقت نیز بالا است. درب ضد سرقت ایرانی از نمونه های خارجی دارای قیمت پایین تری می باشد و توسط استادکاران ایرانی ایجاد و روانه بازار می شود.

مزایای درب ضد سرقت ایرانی

درب های ضد سرقت مقاوم در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما، رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر اشاره کرد که هر مشتری را قانع می کند تا یکی از آن ها را خریداری کند. این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند، علاوه بر این با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی این درب ها شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می شود که آنها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می کند.

تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی همیشه به کیفیت فکر می کند تا توانسته باشد بهتری درب ضد سرقت را ارائه دهد و  انتخاب خط تولید بیش از هر چیز دیگری به روش تولید درب ضد سرقت وابسته است.

امنيت درب ضد سرقت ايرانی

امنیت در درب ضد سرقت حرف اول را میزند و وقتی که شما قصد دارید تا به مسافرت بروید سعی می کنید که اشیای قیمتي خودتان را با خود ببرید و یا آنها را به کسی بسپارید یا اینکه در جایی آنرا پنهان نماييد تا کسی به آن دسترسي نداشته باشد و مرحله بعدی می رسد به قفل و زنجیر کردن درب منزل. اغلب منازل، واحدهای مسکونی و تجاری دارای یک حفاظ هستند که در صورت نبودن آنرا ببندند و کار سارق را سخت تر کنند ولي غافل از اینکه سارقین به راحتی با یک قفل بر اقدام به باز کردن حفاظ می کنند. خوب وقتی به این راحتی می شود که حفاظ را باز کرد درب که برتری نسبي به آن ندارد پس درب ورودی را هم باز می کنند و مشکل اینجاست که اگر شما ده تا درب هم برای منزل خود نصب کنید و هزاران لایه امنیتی را هم برای آن در نظر بگیرید بازهم امکان این وجود دارد که سارق بتواند وارد منزل شما شود و دستبرد بزند، راه حل مشکل شما استفاده از یک درب با ویژگی های خاص می باشد که درب ضد سرقت نامیده می شود اما یعنی چه مگر این دربهای ساختمانی و آپارتمانی چه چیزی دارد که نمی توان آنرا باز نمود و یا اینکه بالاخره درب هست دیگر چه فرقی با بقیه می کند مگر از آهن و فولاد ساخته شده است و یا لیزر دارد که وقتی سارق به آن نزدیک شود از وسط نصف شود، نه هیچکدام از این هایی که شما فکر می کنید نیست در واقع درب ضد سرقت طوری طراحی شده است که کار سارق را سخت می نمايد و در 99 درصد مواقع هم فرد از سرقت ناکام می ماند و پشیمان می شود. قفل درب ضد سرقت را با هیچ کلیدی و یا شاه کلیدی نمی توان باز کرد برخلاف درب های معمولی که به راحتی می توان آنها را حتی با پیچ گوشتی هم باز کرد. خلاصه اگر به دنبال این هستید که منزلتان را بیمه کنید و بتوانید ماه ها و زمان های طولانی خانه خود را ترک کنید باید از درب ضد سرقت استفاده کنید تا راهی برای ورود سارق به داخل آپارتمان وجود نداشته باشد.

در پایان لازم به ذکر است که مرغوبترین و بهترین دربهای ضد سرقت حتی اگر از فولاد نفوذ ناپذیر و براساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشند بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی نخواهد داشت.

شرکت آتار درب سلماس به عنوان بازرگانی درب‌های ضد سرقت در تهران، چالوس، نوشهر و دیگر شهرستان ها آماده خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی در زمینه طراحی، تولید و اجرای درب های ضد سرقت می باشد.